BESÖKSADRESS

Skaraborgsvägen 6
506 30 Borås

POSTADRESS

Box 1739
501 17 Borås

Teamfront AB – Org. nr. 556746-9977

DET ÄR VI SOM ÄR TEAM FRONT

Kristian Erlén
VD

Tel. 033 – 23 70 04
kristian.erlen@teamfront.se

Favoriter: Terränglöpning, Swimrun, Kokos

Christian Hellemar
Affärsområdeschef IT

Tel. 033 – 23 70 08
christian.hellemar@teamfront.se

Favoriter: Prince and the Revolution, Mikkeller, København

 Madeleine Sääf
Sälj- och Affärsansvarig

Tel. 033 – 23 70 10
madeleine.saaf@teamfront.se

Favoriter: Träning, Hälsa & friskvård , Resor

Martin Hjalmarsson
Ekonomi / Backoffice

Tel. 033 – 23 70 03
martin.hjalmarsson@teamfront.se

Favoriter: Hemmagjorda köttbullar, Quentin Tarantino, Fiske

Johan Carlander
Art Director

Tel. 033 – 23 70 06
johan.carlander@teamfront.se

Favoriter: Formel 1, The Walking Dead, Florida

Mattias Seaberg
Grafisk form & Produktion

Tel. 033 – 23 70 07
mattias.seaberg@teamfront.se

Favoriter: Ultralöpning, Cykling, God mat & Dryck

Kristoffer Axelsson
Lead Developer / Interaktionsdesigner

Tel. 033 – 23 70 11
kristoffer.axelsson@teamfront.se

Favoriter: Teknik, Formel 1, Kanel

Johanna Sewring
Junior webbutvecklare

Tel. 033 – 23 70 12
johanna.sewring@teamfront.se

Favoriter: Family guy, Doftljus, World of warcraft

Peder Kallin
Visualisering / Bildansvarig

Tel. 033 – 23 70 13
peder.kallin@teamfront.se

Favoriter: Kvarg, Star wars, Rullskidor

Hampus Apelqvist
Visualisering

Tel. 033 – 23 70 14
hampus.apelqvist@teamfront.se

Favoriter: Snowboard, Indie-spel, Hamburgare

Joakim Borg
IT-konsult

Tel. 033 – 23 70 09
joakim.borg@teamfront.se

Favoriter: Piadina Romagnola, Salsiccia

Jonas Högeryd
IT-konsult

Tel. 033 – 23 70 05
jonas.hogeryd@teamfront.se

Favoriter: Vinyl, Fender American Deluxe, Tapas

Kontakta oss

FRONT