Kontakt

Kontakt

Postadress
Box 1739
501 17 Borås

Besöksadress
Skaraborgsvägen 6
506 30 Borås

Telefon
033-23 70 00

Välkommen till Front!  

Här på Borås Öfwre station står dörren alltid öppen. Kontakta oss via den kanal som passar dig bäst eller kom förbi på en kopp riktigt gott kaffe och berätta mer om hur vi kan hjälpa dig att nå dina mål. 

Anton Pettersson
Teamledare Utveckling

033-23 70 17
anton.pettersson@teamfront.se

Hanna Becirspahic
Strategisk projektledare

033-23 70 24
hanna.becirspahic@teamfront.se

Christian Hellemar
Teamledare Cybersäkerhet

033-23 70 08
christian.hellemar@teamfront.se

Johan Carlander
Art Director

033-23 70 06
johan.carlander@teamfront.se

Emma Barrstrand
Copywriter

033-23 70 00
emma.barrstrand@teamfront.se

Patrik Lindström
Senior Art Director

033-23 70 25
patrik.lindstrom@teamfront.se

Emelie Frejd
Digital Marknadsförare

033-23 70 21
emelie.frejd@teamfront.se

Jens Kristensen
IT-konsult

033-23 70 07
jens.kristensen@teamfront.se

Jonas Högeryd
IT-konsult

033-23 70 05
jonas.hogeryd@teamfront.se

Johanna Sewring
Systemutvecklare

033-23 70 12
johanna.sewring@teamfront.se

Göran Karlsson
IT-konsult

033-23 70 18
goran.karlsson@teamfront.se

Patrick Lindh
IT-säkerhetstekniker

033-23 70 15
patrick.lindh@teamfront.se

Tomas Ramstedt
IT-konsult

033-23 70 10
tomas.ramstedt@teamfront.se

Peter Larsson
Service Desk Manager

033-23 70 22
peter.larsson@teamfront.se

Melker Klaar
Service Desk

033-23 70 14
melker.klaar@teamfront.se