KONTAKT

BESÖKSADRESS

Skaraborgsvägen 6
506 30 Borås

POSTADRESS

Box 1739
501 17 Borås

Teamfront AB – Org. nr. 556746-9977

IT-SUPPORT

IT-SUPPORT

033 ‐ 23 70 02

PORTAL

Kundportal

DET ÄR VI SOM ÄR TEAM FRONT

Carl Borgemar
VD

Tel. 033 ‐ 23 70 04
carl.borgemar@teamfront.se

Favoriter: Familj, Löpning, Pasta

Christian Hellemar
Affärsområdeschef IT/IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 08
christian.hellemar@teamfront.se

Favoriter: Prince and the Revolution,
Mikkeller, København

Martin Hjalmarsson
Projektledare

Tel. 033 ‐ 23 70 03
martin.hjalmarsson@teamfront.se

Favoriter: Hemmagjorda köttbullar,
Quentin Tarantino, Fiske

Louise Gunnarsson
Leveransansvarig

Tel. 033 ‐ 23 70 16
louise.gunnarsson@teamfront.se

Favoriter: Smedjebacken, biopopcorn och You Me at Six

Sofia Söderqvist
Digital marknadsförare

Tel. 033 ‐ 23 70 21
sofia.soderqvist@teamfront.se

Favoriter: Falukorv & potatismos, burpees och rutiner

Johan Carlander
Art Director

Tel. 033 ‐ 23 70 06
johan.carlander@teamfront.se

Favoriter: Formel 1, The Walking Dead,
Florida

Emma Barrstrand
Copywriter & Inbound marketing manager

Tel. 033 ‐ 23 70 11
emma.barrstrand@teamfront.se

Favoriter: Yoga, Tacos, Roadtrips

Anton Pettersson
Systemutvecklare

Tel. 033 ‐ 23 70 17
anton.pettersson@teamfront.se

Favoriter: Imperial stout, Progressiv rock,
Trummor

Johanna Sewring
Systemutvecklare

Tel. 033 ‐ 23 70 12
johanna.sewring@teamfront.se

Favoriter: Sticklingar, Matlagning,
World of warcraft

Johanna Larsson
Systemutvecklare

Tel. 033 ‐ 23 70 19
johanna.larsson@teamfront.se

Favoriter: Basket, Lasagne, Assassin’s Creed

Joakim Borg
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 09
joakim.borg@teamfront.se

Favoriter: Piadina Romagnola, Salsiccia

Jonas Högeryd
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 05
jonas.hogeryd@teamfront.se

Favoriter: Vinyl, Fender American Deluxe, Tapas

Göran Karlsson
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 18
goran.karlsson@teamfront.se

Favoriter: Familj, Träning, Motorcykel

Patrick Lindh
IT-tekniker

Tel. 033 ‐ 23 70 15
patrick.lindh@teamfront.se

Favoriter: Gaming, Naturen, Västkusten

Jens Kristensen
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 07
jens.kristensen@teamfront.se

Favoriter: Familjen, Padel, Resa

Tomas Ramstedt
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 10
tomas.ramstedt@teamfront.se

Favoriter: Harley Davidson, Träning, Isterband och stuvad potatis

Peder Kallin
Visualisering / Bildansvarig

Tel. 033 ‐ 23 70 13
peder.kallin@teamfront.se

Favoriter: Kvarg, Star wars, Rullskidor

Kontakta oss


Genom att kryssa i rutan samtycker du till att Teamfront AB, behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår integritetspolicy.