KONTAKT

BESÖKSADRESS

Skaraborgsvägen 6
506 30 Borås

POSTADRESS

Box 1739
501 17 Borås

Teamfront AB – Org. nr. 556746-9977

IT-SUPPORT

IT-SUPPORT

033 ‐ 23 70 02

PORTAL

Kundportal

DET ÄR VI SOM ÄR TEAM FRONT

Kristian Erlén
VD

Tel. 033 ‐ 23 70 04
kristian.erlen@teamfront.se

Favoriter: Terränglöpning, Swimrun, Kokos

Christian Hellemar
Affärsområdeschef IT

Tel. 033 ‐ 23 70 08
christian.hellemar@teamfront.se

Favoriter: Prince and the Revolution,
Mikkeller, København

 Madeleine Sääf
Sälj- och Affärsansvarig

Tel. 033 ‐ 23 70 10
madeleine.saaf@teamfront.se

Favoriter: Träning, Hälsa & friskvård , Resor

Mia Perlstedt
Ekonomi / Backoffice

Tel. 033 ‐ 23 70 16
mia.perlstedt@teamfront.se

Favoriter: Padel, Kreativt skapande, Turkos

Martin Hjalmarsson
Projektledare

Tel. 033 ‐ 23 70 03
martin.hjalmarsson@teamfront.se

Favoriter: Hemmagjorda köttbullar,
Quentin Tarantino, Fiske

Mattias Seaberg
Grafisk form & Produktion

Tel. 033 ‐ 23 70 07
mattias.seaberg@teamfront.se

Favoriter: Ultralöpning, Cykling,
God mat & Dryck

Johan Carlander
Art Director

Tel. 033 ‐ 23 70 06
johan.carlander@teamfront.se

Favoriter: Formel 1, The Walking Dead,
Florida

Emma Barrstrand
Copywriter & Inbound marketing manager

Tel. 033 ‐ 23 70 11
emma.barrstrand@teamfront.se

Favoriter: Yoga, Tacos, Roadtrips

Anton Pettersson
Systemutvecklare

Tel. 033 ‐ 23 70 17
anton.pettersson@teamfront.se

Favoriter: Imperial stout, Progressiv rock,
Trummor

Johanna Sewring
Junior webbutvecklare

Tel. 033 ‐ 23 70 12
johanna.sewring@teamfront.se

Favoriter: Family guy, Doftljus,
World of warcraft

Joakim Borg
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 09
joakim.borg@teamfront.se

Favoriter: Piadina Romagnola, Salsiccia

Jonas Högeryd
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 05
jonas.hogeryd@teamfront.se

Favoriter: Vinyl, Fender American Deluxe, Tapas

Göran Karlsson
IT-konsult

Tel. 033 ‐ 23 70 18
goran.karlsson@teamfront.se

Favoriter: Familj, Träning, Motorcykel

Peder Kallin
Visualisering / Bildansvarig

Tel. 033 ‐ 23 70 13
peder.kallin@teamfront.se

Favoriter: Kvarg, Star wars, Rullskidor

Hampus Apelqvist
Visualisering

Tel. 033 ‐ 23 70 14
hampus.apelqvist@teamfront.se

Favoriter: Snowboard, Indie-spel,
Hamburgare

Jason Ten
Praktikant

jason.ten@teamfront.se

Favoriter: Resor, Basketball, God mat

Kontakta oss


Genom att kryssa i rutan samtycker du till att Teamfront AB, behandlar personuppgifter om dig, i enlighet med vår integritetspolicy.
FRONT